O klinice

Szpital SALUS to nowoczesny, wielospecjalistyczny ośrodek zabiegowy w Północnej Polsce oferujący planowe leczenie operacyjne w sześciu zakresach: chirurgii ogólnej i onkologicznej, ortopedii, okulistyce, ginekologii i laryngologii.

Szpital SALUS zapewnia komfortowe warunki pobytu, troskliwą i fachową opiekę lekarską i pielęgniarską oraz najwyższą jakość usług popartą certyfikatem akredytacyjnym Ministra Zdrowia w zakresie lecznictwa szpitalnego oraz certyfikatem zintegrowanego systemu zarządzania ISO w czterech zakresach.

Od kilku lat jesteśmy przodującym ośrodkiem zabiegowym w województwie pomorskim w zakresie okulistyki. Dorobek operacyjny naszego oddziału to m.in. kilkadziesiąt tysięcy przeprowadzonych zabiegów usunięcia zaćmy, chirurgii witreo-retinalnej oraz laserowej korekcji wad wzroku.

SALUS to także renomowany szpital z zakresu inwazyjnych procedur zabiegowych i operacyjnych w takich specjalizacjach jak chirurgia ogólna, ginekologia, ortopedia i otolaryngologia.

Wśród kluczowych kierunków rozwojowych naszego ośrodka znajduje się, będąca elementem realizowanego Kompleksowego Programu Leczenia Otyłości – CHIRURGIA BARIATRYCZNA, jak również zabiegi liposukcji, lipotransferu, abdominoplastyki i żylaków kończyn dolnych.
Nowym, ważnym zakresem usług świadczonych w naszym ośrodku jest szeroko pojęta medycyna estetyczna, oparta na wysokospecjalistycznej kadrze lekarskiej.

Szpital SALUS zapewnia najnowsze metody leczenia z zastosowaniem światowej klasy aparatury medycznej, nowoczesne, kompleksowe i bogate zaplecze diagnostyczne, obejmujące m.in. rezonans magnetyczny, tomograf komputerowy, RTG, USG, mammografię, endoskopię oraz diagnostykę laboratoryjną i mikrobiologiczną. Zlokalizowany w tym samym obiekcie zespół kilkunastu poradni specjalistycznych, doświadczona kadra lekarska oraz troskliwa i profesjonalna opieka pielęgniarska gwarantują najwyższą jakość usług i skuteczność leczenia.

Lokalizacja Szpitala SALUS w atrakcyjnym rejonie turystycznym, w pasie wybrzeża Morza Bałtyckiego, stwarza dodatkową możliwość połączenia „przyjemnego z pożytecznym”, tj. zaplanowania koniecznego leczenia operacyjnego z pobytem i rehabilitacją w urokliwym, spokojnym i cichym zakątku Polski.